Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 15426

Tłumaczenie


O stronie

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Aktualności

Wiosna na Kuźnicy ....

   Witamy wszystkich uczestników.
      Pogoda w końcu dopisuje, pierwsze ptaszki przebywają już od 3 tygodni na WG, w dniu dzisiejszym zostały wypuszczone na pierwszy oblot, wszystko przebiega sprawnie, zdrowie dopisuje wszystkim gołąbkom ( z czego jesteśmy bardzo zadowoleni).
     Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć iż OSTATECZNY termin przyjmowania gołębi mija 5 MAJA, po upływie tego terminu gołąbki NIE BĘDĄ przyjmowane !!
    Prosimy zatem wszystkich uczestników o dostarczenie gołąbków w wyznaczonym terminie.


DOBRY LOT !


Witam

   Pierwszy boks został zapełniony !
 Na chwilę obecną w naszym gołębniku przebywa 115 gołębi, choć pogoda nie dopisuje i nie sprzyja aklimatyzacji na nowym gołębniku to gołąbki mają się całkiem dobrze, już niebawem zaczniemy obloty pierwszego przedziału.
   Czekam także na zapełnienie kolejnych nowymi lokatorami.

DOBRY LOT


01.04.2014 - Zaczynamy !

Witamy.
    W dniu dzisiejszym na naszym gołębniku pojawiły się już pierwsze gołąbki.
  Od dnia dzisiejszego, każdego wieczoru w dziale ,,Spis Gołębi" będą aktualizowane informacje na temat nowych lokatorów na naszym gołębniku, a w dziale galeria sukcesywnie będziemy dodawali zdjęcia zapełniających się przedziałów.
   Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom !

Dobry Lot !


Bartosz Morel


Dodatkowe Nagrody !!

Witamy.
    Zdecydowaliśmy się na kolejne powiększenie puli nagród. Mianowicie :
 Każdy uczestnik który w terminie od 24.03.2014 r do 31.03.2014 r zgłosi i opłaci uczestnictwo w WG Kuźnica 2014, weźmie udział w losowaniu dodatkowych nagród. Do rozlosowania ( w dniu finału) będą 2 nagrody o wysokości 1 000 zł każda.

   Serdecznie zapraszamy !
Dobry Lot !


Plan Lotów

Witamy !

      W dziale ,,Plan Lotów" zostały dodane nazwy miejscowości z których odbywać się będą loty konkursowe oraz 2 Finały - Mały i Duży Finał.
     
    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ,,Planem Lotów"


Dobry Lot !


Prace trwają

Witam serdecznie wszystkich hodowców oraz sympatyków gołębi pocztowych !
      Termin przyjmowania gołębi zbliża się wielkimi krokami, do przybycia pierwszych lokatorów pozostało już tylko 12 dni  !
      Jak widać w galerii prace przy gołębnikach postępują. W dniu dzisiejszym zostały dostarczone wloty, karmniki i pojniki od Kol. Bolesława Hrynyszyna, w weekend zostaną dostarczone siodełka oraz regały spoczynkowe dla gołębi (miejsc będzie na 1 300 gołębi) W ten sposób prace nad gołębnikiem zostaną w pełni zakończone i gołębniki będą oczekiwać na pierwszych lokatorów .
       Poza samym gołębnikiem prowadzimy szereg prac które mają sprawić aby zarówno gołębiom jak i uczestnikom naszych zawodów umilić komfort pobytu na terenie naszego WG.
       Właśnie zakończyliśmy pracę nad odwodnieniem działki, tak aby nawet w deszczowe dni było sucho, dla odwiedzających przygotowaliśmy duży podjazd z mniejszym parkingiem, a w przyszłym tygodniu ukończony będzie drugi większy parking.
        W piątek (21.03.2014) odbieramy ze szkółki leśnej znajdującej się w miejscowości Bielsko Biała 120 Tui Smaragd (150cm-170cm) tak aby ,,żywym" ogrodzeniem dodatkowo oddzielić teren WG od parkingów.
        Firma sprawująca ochronę nad obiektem kończy prace związane z ,,okablowaniem" terenu i rusza do prac związanych z montażem zabezpieczenie i monitoringu.
        Dodatkową ciekawostką jest iż specjalnie pod potrzeby WG została wykopana studnia głębinowa, tak aby ptaki uczestników miały zawsze świeżą i czystą lecz pozbawioną chloru wodę.
        Na potrzeby WG została także zamówiona karma z firmy Versele Laga, która jeszcze w tym tygodniu powinna być u nas.   Serdecznie dziękujemy Hodowcom którzy zgłosili swój udział, a jeszcze nie zdecydowanych zapraszamy do uczestnictwa !
   Życzymy powodzenia i czekamy na Wasze gołąbki.

Dobry Lot !


Witamy wszystkich hodowców gołębi!

Nazywam się Bartosz Morel, od najmłodszych lat jestem związany ze sportem gołębiarskim. Prowadzę sklep z artykułami dla gołębi, hodowlę gołębi oraz startuje w różnych WG na całym świecie jako uczestnik. Nową inicjatywą i przedsięwzięciem z mojej strony jest organizacja Międzynarodowych Mistrzostw Gołębi Młodych ,,WG Kuźnica".

Drewniane, wolnostojące gołębniki na drewnianym ruszcie, z przednią ścianą całkowicie otwartą (siatka) z wylotami typu ,,MAX", będą zlokalizowane we wsi Kuźnica Masłońska pod Zawierciem, 1 km od drogi DW 796 - Dąbrowa Górnicza - Zawiercie. Loty treningowe i konkursowe odbywają się własnym transportem, przyczepą wykonaną przez Kol. Kucharski Jan & syn.

Nad zdrowiem gołębi będą czuwać wspaniali specjaliści z Kliniki Belgica De Weerd w Knurowie, wyniki badań będą na bieżąco aktualizowane na stronie WG. WG będzie monitorowane, a podgląd z kamerki będzie dostępny na stronie WG 24h na dobę, najpóźniej od dnia 1 czerwca. Dodatkowo nad bezpieczeństwem gołębi na WG będzie czuwała firma Securitas.

Codzienną opiekę nad gołębiami będę sprawował osobiście wraz z 4 pomocnikami (Przemkiem, Arkiem, Wiktorem i Łukaszem). Ze swojej strony chcemy zapewnić iż zrobimy wszystko aby WG odbyło się na jak najwyższym poziomie. Regulamin od chwili pojawienia się na stronie nie podlega żadnym zmianom, ani uchyleniom - dotyczy to zarówno uczestników jak i przede wszystkim ORGANIZATORA.

Zapraszamy serdecznie do udziału i życzymy powodzenia.

Dobry Lot!


Pomóż w promocji WG Kuźnica

Prosimy o pomoc w promocji WG Kuźnica. W tym celu przygotowaliśmy banery reklamowe, które możesz umieścić na swojej stronie internetowej. Jedyne co musisz zrobić, to skopiować podany niżej kod html i wkleić go na swoją stronę internetową.

Dziękujemy.

Baner mały (300x74 [px]), kod html:

<a href="http://www.wgkuznica.pl/" target="_blank"><img src="http://www.wgkuznica.pl/baner/maly.gif" alt="" border="0" /></a>Baner średni (468x120 [px]), kod html:

<a href="http://www.wgkuznica.pl/" target="_blank"><img src="http://www.wgkuznica.pl/baner/sredni.gif" alt="" border="0" /></a>Baner duży (658x150 [px]), kod html:

<a href="http://www.wgkuznica.pl/" target="_blank"><img src="http://www.wgkuznica.pl/baner/duzy.gif" alt="" border="0" /></a>